Тренинг «ДНК успешной команды» на ТРК «Лтава»

Успех любого предприятия — это сплоченная, целеустремленная команда. На протяжении последнего года наша компания активно занимается проведением тренингов и обучающих мастер-классов. Мы открыты для сотрудничества, потому когда к нам обратились с просьбой провести обучающий мастер-класс для молодежной студии ТРК «Лтава», мы с радостью откликнулись. В результате проведенного мастер-класса на тему «ДНК успешной команды, командообразование» мы получили такие отзывы:

“Студійці Молодіжної експериментальної студії  ОДТРК «Лтава» та директор рекламної агенції «Реклама Есфі Дизайн» пані Наталя Латиш  цікаво та невимушено провели  тренінг «Робота в команді. Секрети успіху».  Протягом двох годин МЕСівці грали, відповідали на запитання, проходили ігрові тести.

Безліч корисної інформації, детальні конспекти та замальовки, фото та відео зйомка, неочікувані навіть від себе самих результати – так швидко промайнули ці дві години!   

Щиро дякуємо рекламній агенції «Реклама Есфі Дизайн» та її чарівному директору пані Наталії Латиш за змістовний матеріал, легке та креативне його подання,  висвітлення  комунікативних та особистісних секретів  у  визначенні та досягненні цілей.

Після таких зустрічей хочеться працювати, творити, долати нові вершини!

МЕС – ще прекрасна можливість знайти себе, розвинутися, навчитися  - і сміливо вирушати до нових перемог!”